wideofilmowanie w koninie filmowanie i fotografia ślubna kamerzysta konin sesje plenerowe plaza slub nowoczesnie adigo studio

Reportaż ślubny składa się z trzech etapów

PRZYGOTOWANIA

(ubieranie sukni i garnituru, rozmowy z goścmi świadkami rodzicami, błogosławieństwo, na życzenie kosmetyczka,fryzjer)

CEREMONIA ŚLUBNA

(ślub kościelny / USC, życzenia, zdjęcie grupowe)

PRZYJĘCIE WESELNE

(życzenia,zabawa,tort,goście,oczepiny, pozowane zdjęcia z goścmi)
W dniu wesela powstaje wiele zdjęć z których po selekcji wybieramy te najlepsze. Zdjęcia są opracowywane graficznie, z reportażu otrzymujecie Państwo około 350-400 zdjęć na płycie. Cena reportażu ślubnego na rok 2017 wynosi 2000 zł, w cenę wliczony jest album lub fotoksiążka z najlepszymi zdjęciami.

Sesja plenerowa - dzielimy je na czas oraz ilość zdjęć


I sesja realizowana w jednym miejscu i bliskiej okolicy, przykład: Sesja realizowana w ruinach zamku i okolicy ruin np: parku. efektem końcowym który otrzymujecie Państwo na płycie jest nie mniej niż 50 wyselekcjonowanych i poddanych obróbce fotografii, koszt 500 zł.

II sesja plenerowa realizowana w 3 miejscach tak by maksymalnie urozmaicić ujęcia, przykład: Sesja realizowana w zamku i okolicy, nad jeziorem i na starówce. Efektem końcowym który otrzymujecie Państwo na płycie jest nie mniej niż 100 wyselekcjonowanych i poddanych obróbce fotografii, koszt 800 zł.

Mamy do zaoferowania własne miejsca o różnorodnej scenerii, jeśli jednak macie Państwo swój pomysł na plener, jak najbardziej możemy zrealizować go według Waszego pomysłu i wybranych przez siebie miejsc. Sesja plenerowa realizowana jest w uzgodnionym dniu po weselu.

W ofercie posiadamy albumy oraz fotoalbumy (fotoksiążki)

1. Album tradycyjny klasyczny z wyborem koloru tła (czarny,bordowy,ekri) ze zdjęciami w formacie A4 oraz A5 ( około 120 zdjęć )

2. Fotoalbum (fotoksiążka) 12 rozkładówek po rozłożeniu 30cmx60cm, papier metalic lub mat do wyboru, ( około 120 zdjęć )

3. Fotoalbum (fotoksiążka) 15 rozkładówek po rozłożeniu 30cmx60cm, papier metalic lub mat do wyboru, ( około 150 zdjęć )


Albumy oraz fotoalbumy które oferujemy wykonane są w rewelacyjnej jakości. Istnieje możliwość zaprezentowania albumów i fotoalbumów/fotoksiążek na spotkaniu.